Biblioteka poleca nowości

Nieustająco! Zawsze warto pamiętać, że po kliknięciu w zakładkę Biblioteka na stronie internetowej szkoły, zostaniemy przeniesieni do bibliotecznego katalogu online. Można tam wyszukać interesującą nas pozycję, a nawet ją zarezerwować - dzięki temu, gdy przyjdziecie do biblioteki, wybrana książka (lub książki!) będzie już na Was czekać. Wygodnie, prawda?

Dokonać rezerwacji można po zalogowaniu się - kliknij na Logowanie i wpisz to samo hasło i login, którymi logujesz się do e-Dziennika. Ponadto na adres e-mail, który podaliście, aby móc korzystać z e-Dziennika, otrzymujecie stosowne informacje o zbliżającym się terminie zwrotu wypożyczonych książek, o przekroczeniu terminu, prawidłowym dokonaniu rezerwacji, itp.

Dziś dodatkowo chcemy Was namówić do korzystania z zestawień nowości w bibliotece. By móc je przeglądać, należy kliknąć ikonkę "Zestawienia" Nowości, a następnie "Nowości", tak jak na poniższej ilustracji.

Nowości

Znajdują się tam książki niedawno zakupione, piękne i wciąż pachnące farbą drukarską. Na pewno wszyscy wiecie, jaką przyjemność sprawia obcowanie z taką książką, ale jeśli ktoś chciałby sobie odświeżyć to uczucie w pamięci, to trudno o lepszą okazję.

Zapraszamy do korzystania z nowości w bibliotece!